0493 - 672672

Mentoren

Voor de leerling en zijn ouders is de mentor het belangrijkste aanspreekpunt. Deze draagt zorg voor de keuzebegeleiding, de onderwijskundige begeleiding en de sociaal-emotionele begeleiding van zijn pupillen. De mentor ziet er op toe, dat de vakdocenten van het team en andere begeleiders binnen de school tijdig geïnformeerd worden over de leerling als daar aanleiding voor is.
Mentoren schooljaar 2016 - 2017 

VMBO
 

Brugklas VMBO
ba1a  
Mevr. C. Meuter
 
c.meuter@varendonck.nl  
ba1b
Mevrouw S. Verstappen – van Bussel
Mevr. K. Janssen
 
s.v.bussel@varendonck.nl
k.janssen@varendonck.nl
ba1c
Mevr. K. Janssen
Dhr. L. van der Heijden
 
k.janssen@varendonck.nl
l.v.d.heijden@varendonck.nl
ba1d
Mevr. M. Welling
 
m.welling@varendonck.nl
mk1a
Mevr. H. Schmidt
Dhr. T. van der Weerden
 
h.schmidt@varendonck.nl  
a.vd.weerden@varendonck.nl  
mk1b
Mevr. J. Haenen – Janssen
Dhr. F. Nijs
 
j.haenen@varendonck.nl
f.nijs@varendonck.nl
mk1c
Mevr. T. Jonkers-Teeuwen
 
t.jonkers@varendonck.nl
mk1d
Dhr. R. Koster
 
 r.koster@varendonck.nl
mk1e
Dhr. R. Sanderse
 
r.sanderse@varendonck.nl



 

Leerjaar 2-3-4 Dienstverlening
bd2a
Mevr. M. Van Bragt
Mevr. P. Verbeek
 
m.v.bragt@varendonck.nl
p.verbeek@varendonck.nl
bd2b
Mevr. R. van Doorn
Mevr. A. Martens
 
h.v.doorn@varendonck.nl
a.martens@varendonck.nl
kd2a
Mevr. N. Hegeman
Mevr. K. Wijlaars
 
n.hegeman@varendonck.nl
k.wijlaars@varendonck.nl
kd2b
Dhr. G. Ansems
 
g.ansems@varendonck.nl
bd3a
Dhr. J. Hulsen
Mevr. G. Michiels
 
j.hulsen@varendonck.nl
g.michiels@varendonck.nl
bd3b
Dhr. W. Bakker
Mevr. V. Pas
 
w.bakker@varendonck.nl
v.pas@varendonck.nl
bd3c
Dhr. G. de Vrij
Mevr. M. Van Kemenade
 
g.d.vrij@varendonck.nl
m.v.kemenade@varendonck.nl
kd3a
Mevr. W. de Crom
Mevr. I. van Lierop
Dhr. P. van Rees
 
w.d.crom@varnedonck.nl
i.v.lierop@varendonck.nl
p.v.rees@varendonck.nl
kd3b
Mevr. W. de Crom
Mevr. I. van Lierop
Dhr. P. van Rees
 
w.d.crom@varnedonck.nl
i.v.lierop@varendonck.nl
p.v.rees@varendonck.nl

bd4a
 
Mevr. C. Busser c.busser@varendonck.nl
bd4b
Mevr. J. Van Beek
 
j.v.beek@varendonck.nl
kd4a
Mevr. I. van Neerven
 
i.v.neerven@varendonck.nl
kd4b
Mevr. M. Mulder
 
m.mulder@varendonck.nl
  
 
 

Leerjaar 2-3-4 Techniek

bt2a
 
Mevr. S. Hendrix - Verhees s.hendrix@varendonck.nl

bt2b
 
Dhr. G. Rutjens g.rutjens@varendonck.nl

kt2a
 
Dhr. S. Heij s.heij@varendonck.nl

bt3a
 
Dhr. T. Pas t.pas@varendonck.nl

kt3a
 
Dhr. A. van der Vleuten a.vd.vleuten@varendonck.nl

kt3b
 
Dhr. R. Grootenboer r.grootenboer@varendonck.nl

bt4a
 
Dhr. F. Adriaans f.adriaans@varendonck.nl

bt4b
 
Dhr. A. van de Paal a.vd.paal@varendonck.nl

kt4a
 
Dhr. B. Wich b.wich@varendonck.nl

kt4b
 
Dhr. O. Sijmens o.sijmens@varendonck.nl
 
 

Praktijkonderwijs

pr1a
 
Mevr. G. Vermeulen g.vermeulen@varendonck.nl

pr-ml1
 
Mevr. S. Camp s.camp@varendocnk.nl

pr-ml2
 
Dhr. J. Driessen j.driessen@varendonck.nl

pr-ml3
 
Mevr. I. van Kemenade i.v.kemenade@varendonck.nl

pr-ml4
 
Mevr. M. de Vaan m.de.vaan@varendonck.nl

pr-ml5
 
Dhr. R. de Vries r.d.vries@varendonck.nl
 

Leerjaar 2-3-4 MAVO

mv2a
 
Dhr. M. van Rijt m.v.rijt@varendonck.nl

mv2b
 
Mevr. B. van den Eijnden h.vd.eijnden@varendonck.nl

mv2c
 
Mevr. S. Hermans s.hermans@varendonck.nl

mv3a
 
Dhr. M. Peters
Dhr. J. van Roy
m.peters@varendonck.nl
j.v.roy@varendonck.nl

mv3b
 
Mevr. B. van Gerven
Dhr. J. van der Linden
b.v.gerven@varendonck.nl
j.vd.linden@varendonck.nl

mv3c
 
Dhr. L. Désar
Mevr. L. Terpstra
l.desar@varendonck.nl
l.terpstra@varendonck.nl

mv4a
 
Dhr. J. Briels j.briels@varendonck.nl

mv4b
 
Dhr. J. de Leeuw j.de.leeuw@varendonck.nl

mv4c
 
Mevr. K. Verhees k.verhees@varendonck.nl

mv4d
 
Dhr. H. van Bussel j.v.bussel@varendonck.nl





VWO-HAVO


 

VWO-HAVO en  HAVO Kansklas leerjaar 1
 

vh1a
 
Mevr. M. Neutkens     m.neutkens@varendonck.nl 

hk1a
 
Mevr. M. Neutkens
Mevr. M. Siep
    m.neutkens@varendonck.nl 
    m.siep@varendonck.nl

vh1b
 
Mevr. A. v. Duppen
Dhr. W. Bongaerts

    a.v.duppen@varendonck.nl
    w.bongaerts@varendonck.nl

 

vh1c
 
Mevr. B. Verkuyten
Mevr. M. v. Horik

    b.verkuyten@varendonck.nl
    m.v.horik@varendonck.nl
 
 

Tweetalig onderwijs / technasium leerjaar 1

at1a
 
Mevr. N. Fisscher      n.fisscher@varendonck.nl

gy1a
 
Mevr. J. Görtzen
Mevr. K. van den Heuvel

    j.gortzen@varendonck.nl
    k.vd.heuvel@varendonck.nl

 
 
 

VWO-HAVO leerjaar 2
 

hk2a
 
Mevr. M. Duprée
Dhr. E. van der Hoeven
    m.dupree@varendonck.nl 
    h.vd.hoeven@varendonck.nl 

vh2a
 
Mevr. A. Bracke      a.bracke@varendonck.nl

vh2b
 
Mevr. A. Moris      a.moris@varendonck.nl

vh2c
 
Dhr. T. Metzemaekers      t.metzemaekers@varendonck.nl
 
 

Tweetalig onderwijs en technasium leerjaar 2

at2a
 
Mevr. C. Lammers
Dhr. B. van Velthoven 

    c.lammers@varendonck.nl
    b.v.velthoven@varendonck.nl

 

gy2a
 
Dhr. G. Claes      g.claes@varendonck.nl

th2a
 
Dhr. W. van Gameren      w.v.gameren@varendonck.nl

thv2
 
Dhr. S. Madjidi      s.majidi@varendonck.nl
 
 
 

Tweetalig onderwijs en technasium leerjaar 3

at3a
 
Dhr. R. Heesen      r.heesen@varendonck.nl

gy3a
 
Mevr. E. v. Driel      e.v.driel@varendonck.nl

th3a
 
Mevr. N. van de Vossenberg     n.vd.vossenberg@varendonck.nl

th3b
 
Mevr. S. Verburg
Dhr. B. Eeftink
     s.verburg@varendonck.nl
      b.eeftink@varendonck.nl
 
 

HAVO leerjaar 3
 

vh3a
 
Dhr. M. v.d. Elzen      m.vd.elzen@varendonck.nl

vh3b
 
Mevr. E. Maas      e.maas@varendonck.nl

vh3c
 
Mevr. S. v.d. Hoef      s.vd.hoef@varendonck.nl

vh3d
 
Dhr. B. Bakker      b.bakker@varendonck.nl
 

HAVO leerjaar 4

ha4ml1
 
Mevr. E. de Laat      e.d.laat@varendonck.nl

ha4ml2
 
Mevr. L. Litjens      l.litjens@varendonck.nl

ha4ml3
 
Mevr. I. Brugge-Lochner      i.brugge-lochner@varendonck.nl

ha4ml4
 
Mevr. K. Deneer      k.deneer@varendonck.nl

ha4ml5
 
Mevr. C. Kusters      c.kusters@varendonck.nl

ha4ml6
 
Dhr. R. Heijmans      r.heijmans@varendonck.nl

ha4ml7
 
Mevr. C. Maas      c.maas@varendonck.nl

ha4ml8
 
Dhr. J. Hopstaken      j.hopstaken@varendonck.nl
 
 

HAVO leerjaar 5

ha5ml1
 
Dhr. J. ter Horst      j.t.horst@varendonck.nl

ha5ml2
 
Dhr. R. Franssen      r.franssen@varendonck.nl

ha5ml3
 
Dhr. V. v. Hak      v.v.hak@varendonck.nl

ha5ml4
 
Dhr. A. v. Dinter
 
     a.v.dinter@varendonck.nl

ha5ml5
 
Dhr. A. Colaris      a.colaris@varendonck.nl

ha5ml6
 
Mevr. H. Hurkmans      h.hurkmans@varendonck.nl

ha5ml7
 
Mevr. P. van der Vegt      p.vd.vegt@varendonck.nl

ha5ml8
 
Dhr. J. Braune      j.braune@varendonck.nl
 

VWO leerjaar 4

vw4ml1
 
Dhr. G. Berkers      g.berkers@varendonck.nl

vw4ml2
 
Mvr. I. v. Lankveld      i.v.lankveld@varendonck.nl

vw4ml3
 
Dhr. M. Maasen      m.maasen@varendonck.nl

vw4ml4
 
Dhr. J. Swaanen     j.swaanen@varendonck.nl
 

VWO leerjaar 5

vw5ml1
 
Mevr. A. de Man      a.de.man@varendonck.nl

vw5ml2
 
Mevr. E. Louwers      e.louwers@varendonck.nl

vw5ml3
 
Dhr. V. Spoorenberg      v.spoorenberg@varendonck.nl
     
 

VWO leerjaar 6

vw6ml1
 
Mevr. V. van de Laan-Lobo      v.vd.laan-lobo@varendonck.nl

vw6ml2
 
Mevr. W. Mackus      w.makcus@varendonck.nl

vw6ml3
 
Mevr. A. van de Mortel      a.vd.mortel@varendonck.nl