0493 - 672672

Weer eerste plaats voor onze leerlingen

05 april 2018
Een eerste plaats op het onderdeel schilderen n straten maken. Dit prachtige resultaat behaalden onze leerlingen tijdens de regionale schilder-, timmer-, metsel- en straatmakerwedstrijden bij Bouw Infra Mensen in Mierlo.
Op 27, 28 en 29 maart vonden de regionale schilder-, timmer-, metsel- en straatmakerwedstrijden 2018 voor VMBO-leerlingen plaats bij Bouw Infra Mensen in Mierlo. Vanuit het Varendonck College namen acht leerlingen deel.

Van het Praktijkonderwijs nam Rens Jansen deel. Van het VMBO Rick Verhees, Maik Sanders, Tom Driessen, Bjrn van der Linden, Tim Jeuken, Filip Givec en Sven Honings.

Rens Jansen Sven Honings behaalden de eerste plaats op het onderdeel straten maken. Bjrn van der Linden werd de eerste op het onderdeel schilderen.

Een mooi verslag van deze wedstrijden is hier te bekijken.